دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی

برگزاری مراسم درختکاری در دانشگاه به مناسبت روز درخت کاری و هفته منابع طبیعیمراسم درخت کاری شهرستان اسدآباد در دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی برگزار گردید.

این مراسم روز سه شنبه مورخ 14 اسفندماه سال جاری با حضور دکتر گودرزی افشار؛ رییس محترم دانشگاه، حجت الاسلام و المسلمین حسینی مجد؛ امام جمعه محترم شهرستان اسدآباد و تعدادی از مدیران و مسئولان شهرستان و دانشگاه در محل محوطه دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه برگزار گردید،

دکتر گودرزی افشار ضمن عرض خیر مقدم و تقدیر از مدعوین به جهت اهمیت دادن به این امر مهم بیان داشتند امید است این اقدام شایسته که با حضور امام جمعه شهرستان که خود از سادات گرانقدر هستند صورت گرفته است مایه وحدت و هم افزایی در سطح شهرستان باشد.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین حسینی مجد ضمن تایید سخنان دکتر گودرزی افشار بیان فرمودند با تاسی از رهبر معظم انقلاب اسلامی که با مشغله های فراوان به این روز مهم اهمیت بسیار می دهند ما هم باید در اشاعه این فرهنگ سهیم باشیم.

مهندس پیری؛ رییس اداره منابع طبیعی شهرستان با اشاره به لزوم حفظ منابع طبیعی گزارش مختصری در این حوزه ارائه فرمودند.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین حسینی مجد و دکتر گودرزی افشار به اتفاق، یک اصله نهال غرص کردند و سایر مدعوین و جامعه دانشگاهی به غرص نهال در سطح محوطه پرداختند.


تاریخ: ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ ۱۳:۱۲ | دفعات بازدید: ۲۰۳۲ بازدید

برچسب ها: -نظراتثبت نظر