دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی

برگزاری جلسۀ کمیتۀ تخصصی آموزشی، پژوهشی و اسناد شورای هماهنگی دفاع مقدس شهرستان اسدآباد در دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادیجلسه بررسی شرح وظایف کمیتۀ تحقیقی اسناد، آموزش و پژوهش شهرستان اسدآباد به ریاست آقای دکتر گودرزی افشار رئیس دانشگاه و رییس کمیتۀ تخصصی آموزشی، پژوهشی و اسناد شورای هماهنگی دفاع مقدس شهرستان اسدآباد و با حضور آقای محمد برخوردار؛ رئیس دایرۀ ادبیات و تاریخ دفاع مقدس استان همدان و سرگرد مجتبی سهیلی؛ مسئول دفتر شورای هماهنگی حفظ آثار دفاع مقدس استان همدان برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه، جناب آقای دکتر گودرزی افشار اظهار داشت ایجاد شورای هماهنگی دفاع مقدس، نشان دهندۀ هماهنگی کامل بین نیروهای لشکری و کشوری است که یکی از برکات دفاع مقدس است. ایشان بیان داشت امنیت و آسایش کشور به برکت خون شهدا و رشادت ایثارگران و خانواده‌های آنها است و قدرت بازدارندگی بسیار بالای امروز جمهوری اسلامی مدیون دستاوردهای دفاع مقدس است و گرامی داشتن یاد و خاطرۀ شهداء را از آرمان های دانشگاه اسلامی دانست.

در این جلسه پتانسیل های شهرستان اسدآباد در حوزۀ پژوهشی، آموزشی و اسنادی مربوط به دفاع مقدس مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و مقرر شد دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی با همکاری شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان همدان، اقدامات لازم را در این رابطه انجام دهد.


تاریخ: ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ ۱۴:۰۴ | دفعات بازدید: ۴۷۴ بازدید

برچسب ها: -نظراتثبت نظر