دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی

برگزاری جلسه پرسش و پاسخ اعضای بسیج دانشجویی شهرستان اسدآباد با رییس دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادیروز چهارشنبه پانزدهم بهمن ماه به همت مدیریت فرهنگی، اجتماعی دانشگاه و بسیج دانشجویی شهرستان اسدآباد صورت پذیرفت

در این جلسه ابتدا آقای مدبر رنجبر؛ فرمانده محترم بسیج دانشجویی شهرستان اسدآباد به تشریح وضعیت دانشگاه با تآکید بر طرح آمایش دانشگاه ها پرداخت و از اقدامات و تلاش های جناب آقای دکتر مرادی مخلص ریاست محترم دانشگاه تشکر کردند و ایشان را فردی انقلابی و هماهنگ با بسیج و مواضع آن در موضوع های مختلف معرفی نمودند.

پس از آن، جناب آقای دکتر مرادی مخلص؛ رییس محترم دانشگاه به تشریح آمایش و اهداف آن پرداختند. ایشان اظهار داشتند طرح ساماندهی آموزش عالی با هدف مأموریت محور کردن دانشگاه‌ها و در راستای اقتصاد مقاومتی توسط شورای عالی انقلاب فرهنگی مطرح و تصویب شده است. با وجود این، با عنایت به توانمندی های دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی، مدیریت دانشگاه و کل مجموعه مدیریتی شهرستان اعم از امام جمعة محترم شهرستان، نماینده محترم مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی و فرماندار محترم شهرستان به دنبال حفظ دانشگاه و استقلال آن هستند. در این راستا دانشگاه اقدام به تهیه یک سند و طرح مستند و علمی در خصوص ضرورت حفظ دانشگاه نموده است. همچنین از مواضع منطقی و دلسوزانه بسیج دانشجویی در این خصوص تقدیر و تشکر کردند. ایشان یادآور شدند که تاکنون تلاش های مجموعة شهرستان در راستای حفظ دانشگاه و استقلال آن موفق بوده است.

سپس ایشان به امکانات رفاهی دانشجویان و زیرساخت های آن در دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی اشاره کردند که نیاز به ارتقاء و بهبود دارد. در این راستا خواستار کمک حوزة بسیج و تمام دستگاه های تأثیرگذار شهرستان جهت کمک به رفع این مشکلات شدند و خواستار کمک آنها برای ایجاد یک فضای مطلوب برای دانشجویان شدند.  

در ادامه دکتر مرادی مخلص به سوالات مطروحه دانشجویان بسیجی دانشگاه پاسخ دادند.


تاریخ: ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ ۱۶:۱۱ | دفعات بازدید: ۳۰۰ بازدید

برچسب ها: -نظراتثبت نظر