دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی

اولین شورای فرهنگی دانشگاه سید جمال الدین اسدآبای در سال تحصیلی جاری برگزار شدبه گزارش روابط عمومی دانشگاه؛ جلسه شورای فرهنگی، روز دوشنبه مورخ 26 آبان ماه در سالن جلسات حوزه ریاست، با حضور رییس دانشگاه و سایر اعضا برگزار گردید.

در ابتدای جلسه، دکتر مهدنژاد؛ مدیر محترم امور فرهنگی دانشگاه، گزارشی از اقدامات صورت گرفته در سنوات گذشته ارائه نموده و دستور جلسه جاری را قرائت کردند.

در ادامه دکتر مرادی مخلص؛ رییس محترم دانشگاه، ضمن اشاره به سوابق اجرایی خود در حوزه فرهنگی، این حوزه را حوزه ای مهم و رسالت آن را بسیار خطیر خواندند و بر لزوم تنظیم برنامه فرهنگی جامع و راهبردی در دانشگاه بر اساس مهندسی تعیین شده تاکید کردند.

رییس دانشگاه افزود: در راستای رفع دغدغه های مقام معظم رهبری در حوزه فرهنگی و لزوم حرکت دانشگاه به سمت دانشگاه جامع محور، دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی باید در امور فرهنگی و اجتماعی غنی باشد، به گونه ای که بتواند به همکاری با مسئولین و متولیان فرهنگی شهرستان اسدآباد بپردازد و در این جهت تاثیر گزار باشد.

وی با اشاره به ماموریت دانشگاه در حوزه علوم انسانی، این مهم را هم راستا با علوم اسلامی خواندند و بیان داشتند باید عملکرد فرهنگی دانشگاه در مقایسه با دانشگاه هایی که ماموریتشان متفاوت است متمایز باشد.

گفتنی است: تدوین برنامه جامع فرهنگی، برگزاری برنامه های متنوع و موثر فرهنگی به صورت مجازی، ویژه برنامه های مختص روز تشکیل بسیج مستضعفان و روز دانشجو، تنظیم شعائر و المان های فرهنگی و جایابی در دانشگاه، تهیه زیر ساخت های لازم در راستای ارائه خدمات بهتر در حوزه فرهنگی از اهم مصوبات جلسه شورای فرهنگی امروز دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی بود.


تاریخ: ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ ۱۶:۰۸ | دفعات بازدید: ۶۱۴ بازدید

برچسب ها: -نظراتثبت نظر