دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی

افزایش تسهیلات وام دانشجویی پیاده‌روی اربعین



پیرو اطلاعیه قبلی، در خصوص اختصاص وام به دانشجویان متقاضی شرکت در پیاده روی اربعین، رئیس صندوق رفاه دانشجویی اعلام کرد: وام سفر به عتبات عالیات برای دانشجویان افزایش‌یافته است و دانشجویان علاقه‌مند این سفر معنوی می‌توانند ازاین وام استفاده کنند.

ذوالفقار یزدان‌مهر خبر داد: وام سفر به عتبات عالیات امسال برای دانشجویان افزایش‌یافته است و دانشجویانی که علاقه دارند در این سفر معنوی شرکت کنند، می‌توانند از این وام استفاده کنند.

رئیس صندوق رفاه دانشجویی ادامه داد: تفاهم‌نامه‌ای با ستاد عتبات دانشگاهیان، وابسته به نهاد مقام معظم رهبری امضا کردیم که بر اساس آن تسهیلات بیشتری برای سفر عتبات عالیات در اختیار دانشجویان قرار گیرد.

وی اظهار کرد: میزان این وام برای دانشجویان مجرد به یک‌میلیون تومان و برای دانشجویان متأهل به یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان افزایش داشته است.

یزدانمهر، افزود: دانشجویان چه در زمان اربعین و چه در زمان‌های دیگرکه تمایل به سفر عتبات داشته باشند، می‌توانند با مراجعه به سامانه ستاد عتبات ثبت‌نام کنند و وام را از طریق صندوق رفاه دریافت کنند.

رئیس صندوق رفاه دانشجویی تصریح کرد: با توجه به استقبال دانشجویان ما در صندوق رفاه تلاش کردیم، منابع این وام را گسترش دهیم و درواقع نسبت به سال گذشته آن را سه برابر کرده‌ایم تا دانشجویان بتوانند بدون دغدغه مالی در این سفر معنوی حضور پیدا کنند.

وی گفت: هر دانشجو چه در دوران اربعین و چه در طول سال تنها یک‌بار در دوران دانشجویی می‌تواند از این وام استفاده کند.


تاریخ: ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ ۱۵:۰۷ | دفعات بازدید: ۲۱۳۲ بازدید

برچسب ها: -



نظرات



ثبت نظر