دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی

اعضای جدید شورای صنفی دانشجویی دانشگاه معارفه شدندروز چهارشنبه 29 آبان ماه سال جاری، طی مراسمی و با حضور رییس دانشگاه از اعضای شورای صنفی سال تحصیلی گذشته تقدیر و اعضای شورای صنفی سال تحصیلی جدید معارفه شدند

پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید، آقای مهندس شمشیری؛ مدیر محترم امور دانشجویی دانشگاه ضمن قدردانی از زحمات اعضای شورای صنفی 98-1397 برای اعضای جدید شورای صنفی آرزوی موفقیت کردند.

در ادامه دکتر گودرزی افشار؛ رییس محترم دانشگاه با اشاره به جایگاه و اهمیت شورای صنفی در دانشگاه، این شورا را بازوی اصلی امور دانشجویی در دانشگاه ها خواندند و امیدوارشدند شورای صنفی جدید دانشگاه با کسب تجربه از اعضای شوراهای صنفی گذشته و همت مضاعف در صدد هموارسازی مشکلات موجود در امور صنفی دانشجویان دانشگاه برآیند.

در ادامه هریک از اعضای شورای صنفی 98-1397 نکاتی را ذکر کردند و اعضای شورای صنفی جدید نیز خود را معرفی نمودند.

در پایان این جلسه از اعضای شورای صنفی سال تحصیلی گذشته تقدیر شد و اعضای جدید شورای صنفی ابلاغ آغاز به کار خود را دریافت کردند.

لازم به ذکر است که انتخابات شورای صنفی سال تحصیلی جاری روز سه شنبه مورخ 14 آبان ماه برگزارگردید و از میان17  نفر کاندید، آقایان و خانمها به ترتیب مهران فقه لو، زهرا حاجیلویی، زهرا قاسمی، رضا محمودی، رضا محمدی مرام، راحله شکری قهرمان و حدیث بالی به عنوان اعضای اصلی شورای صنفی دانشجویان دانشگاه انتخاب شدند. و در این میان سرکار خانم زهرا حاجیلویی موفق به کسب بالاترین رای اعضا شدند و به عنوان دبیر شورای صنفی معرفی شدند.


تاریخ: ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ ۱۶:۰۸ | دفعات بازدید: ۱۵۵۱ بازدید

برچسب ها: -نظراتثبت نظر