دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی

اعزام 23 زوج دانشجو به مشهد مقدس برای برگزاری مراسم معنوی ازدواج دانشجوییمسئول حج، عتبات و ازدواج دانشجویی دانشگاه از اعزام 23 زوج دانشجو به مشهد مقدس برای برگزاری مراسم معنوی ازدواج دانشجویی خبر داد.

محمد مهدی مولوی، مسئول حج، عتبات و ازدواج دانشجویی دانشگاه از اعزام 23 زوج دانشجو به مشهد مقدس برای برگزاری مراسم معنوی ازدواج دانشجویی خبر داد.

ایشان افزود: ثبت نام از زوجین دانشجو در اواخر شهریورماه آغاز و تا پایان آبان ماه ادامه داشت و در این مدت تعداد 23 زوج  برای این مراسم ثبت نام کردند.

ایشان همچنین اضافه کرد: تعداد 23 زوج دانشجو با هزینه دفتر مقام معظم رهبری در دانشگاه ها به مشهد مقدس اعزام می شوند و در کارگاه های آموزشی مهارت های زندگی و همسرداری شرکت  می کنند.

مسئول ستاد ازدواج دانشجویی دانشگاه افزود: دانشجویانی که در بیستمین دوره از مراسم ازدواج دانشجویی ثبت نام کرده اند از تاریخ 1/7/94 لغایت 30/7/95 عقد کرده اند. همچنین دانشجویانی که در دوره های قبل ، از این سفر جامانده اند، در صورتی که هم اکنون یکی از زوجین دانشجو باشند ، در این دوره به مشهد مقدس اعزام می شوند.

مولوی اضافه کرد: این دانشجویان در تاریخ 24 بهمن ماه سال جاری به مشهد مقدس اعزام می شوند و بخشی از هزینه ایاب و ذهاب این دانشجویان توسط دانشگاه پرداخت می گردد.

مولوی در پایان افزود: سال گذشته تعداد 17 زوج از این دانشگاه به این سفر معنوی اعزام شدند.


تاریخ: ۱۳۹۵/۱۱/۰۴ ۱۰:۱۱ | دفعات بازدید: ۲۱۶۴ بازدید
نظراتثبت نظر