دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی

اطلاعیه مهم امور دانشجویی دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی در خصوص تخلیه و امانت سپاری وسایل در خوابگاه های دانشجوییبا توجه به احتمال اسکان حداقلی دانشجویان در خوابگاه ها و لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی، مبنی بر ضد عفونی کردن خوابگاه ها و اماکن عمومی و همچنین تعمیرات، نظافت و آماده سازی ساختمانها، دانشجویان محترم از روز دوشنبه 19 خرداد تا روز جمعه 23 خرداد 1399 فرصت دارند نسبت به تخلیه اتاق یا امانت سپاری وسایل شخصی خود طبق شرایط زیر اقدام نمایند:

1- مراجعه صرفا در زمان اعلام شده و از ساعت 8 الی 20 امکانپذیر است.

2- در جهت رعایت پروتکل های بهداشتی و عدم تجمع و رعایت فاصله گذاری اجتماعی لازم است قبل از حضور، زمان آن با مسوول خوابگاه هماهنگ شود.

3- در صورت حضور در خوابگاه جهت دریافت وسایل استفاده از ماسک و دستکش  و همراه داشتن محلول ضد عفونی دست الزامی است.

4- جهت رعایت مسائل بهداشتی و عدم تداخل در حضور، امکان بیتوته و سکونت در خوابگاه به هیچ وجه وجود نداشته و دانشجویان گرامی می بایست شرایط لازم را برای رفت و برگشت خود فراهم آورند.

5- دانشجویان گرامی می توانند، مطابق دستورالعمل امانت گذاری، همه وسایل یا قسمتی از آن را به انبار خوابگاه تحویل نموده و رسید دریافت نمایند، قابل ذکر است، حداکثر زمان به امانت گذاشتن وسایل تا یک هفته پس از شروع سال تحصیلی جدید و بازگشایی خوابگاه ها بوده و بعد از آن به دلیل عدم امکان نگهداری وسایل به دلیل استفاده دانشجویان از فضاهای موجود، وسایل امحا می گردد.

6- دانشجویانی که امکان تردد و بردن یا حضور جهت امانت سپاری وسایل خود را ندارند در زمان بندی اعلام شده می توانند طبق فرم تفویض اختیار، ضمن وکالت به یکی از آشنایان یا هم اتاقی های خود، نسبت به امانت سپاری وسایل به انبار خوابگاه اقدام نمایند.

7- در صورتی که در زمان بندی اعلام شده، دانشجو اقدام لازم را  انجام ندهد، طبق مقررات، ضمن تخلیه خوابگاه ها، مسئول خوابگاه و امور دانشجویی هیچگونه تعهد و مسئولیتی در قبال وسایل جامانده در خوابگاه ها را ندارند.


تاریخ: ۱۳۹۹/۰۳/۱۸ ۱۹:۰۳ | دفعات بازدید: ۷۸۶ بازدید

برچسب ها: -نظراتثبت نظر