دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی

اطلاعیه شماره 4 ویژه دانشجویان جدید الورود دوره کارشناسی در دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی سال 1399ضمن عرض تبریک به مناسبت قبولی در دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی در رابطه نحوه شرکت در کلاس های ترم 991 به اطلاع می رساند ...

1- کلیه کلاس ها در ترم 991 به صورت مجازی از روز شنبه 24 آبان ماه برگزار شده و از مراجعه به دانشگاه اکیدا خوداری فرمایید.

2- برنامه درسی هر دانشجو در طول هفته در جدول زیر ارائه شده و قابل دریافت است و دانشجو موظف است در ساعت تعیین شده برای هر درس به آدرس اینترنتی کلاس استاد که در برنامه هفتگی قید شده است مراجعه نموده و در کلاس به صورت مجازی شرکت نماید.

 

ردیف

رشته

فایل برنامه درسی

1

اقتصاد کشاورزی

دانلود

2

علوم و مهندسي باغبانی

دانلود

3

تاريخ و تمدن ملل اسلامی

دانلود

4

جغرافیا

دانلود

5

شيمی کاربردی

دانلود

6

علوم تربیتی

دانلود

7

مهندسی فضای سبز

دانلود

8

مهندسی کامپیوتر

دانلود

9

مهندسی نقشه برداری

دانلود

 

3- جهت شرکت در کلاس مجازی توصیه می شود از کامپیوتر استفاده شود ولی در صورت عدم دسترسی به کامپیوتر می توانید با استفاده از یک گوشی تلفن همراه هوشمند در کلاس های مجازی دانشگاه شرکت نمایید.

4- هر دانشجو جهت ورود به کلاس مجازی راس ساعت شروع کلاس به آدرس اینترنتی کلاس استاد مربوطه مراجعه نموده و با ورود اطلاعات شخصی خود (شماره دانشجویی و شماره ملی) مجوز حضور در کلاس را دریافت می کند، آدرس کلاس های مجازی اساتید در فایل های برنامه درسی موجود در جدول بالا ارائه شده است. ضمنا لینک کلاس کلیه اساتید دانشگاه با مراجعه به سایت رسمی دانشگاه (http://sjau.ac.ir) بخش آموزش الکترونیکی () بخش فهرست کلاس های مجازی آنلاین قابل دسترسی است.

5- نرم افزار مورد استفاده جهت حضور در کلاس های مجازی دانشگاه، نرم افزار Adobe Connect می باشد که نسخه اندروید آن قابل نصب بر روی موبایل و نسخه ویندوز قابل نصب بر روی کامپیوتر به راحتی در فضای مجازی قابل دسترسی است، ضمنا به پیوست این اطلاعیه هر دو نسخه نرم افزار ارائه می شود.

6- دانشجو پس از ورود به آدرس کلاس مجازی استاد لازم است شماره دانشجویی خود را به عنوان نام کاربری و شماره ملی خود را به عنوان رمز عبور وارد نماید.

7- یک فضای کلاس مجازی برای آزمون و خطا به صورت موقت در روز چهارشنبه مورخ 21 آبان ماه 1399 از ساعت 14 الی 18 به آدرس https://el.sjau.ac.ir/test991 در اختیار شماست، در زمان مقرر به این آدرس مراجعه نموده و با درج شماره دانشجویی و کد ملی پس از ورود به کلاس، تست صدا و تصویر خود را برای شرکت در کلاس مجازی انجام دهید.

8- جلسه توجیهی آشنایی با آیین نامه آموزشی دوره کارشناسی و همچنین نحوه حضور در کلاس های مجازی روز پنج شنبه مورخ 22 آبان 1399 ساعت 10 صبح در آدرس https://el.sjau.ac.ir/test991 برگزار می شود، ضمن شرکت در این جلسه می توانید سوالات خود را در فضای ایجاد شده مطرح نمایید.

9- کلاس های گروه مهندسی کامپیوتر با توجه به تعداد بالای دانشجویان در دو گروه ارائه خواهد شد، فهرست دانشجویان گروه های 1 و 2 براساس شماره دانشجویی به پیوست این اطلاعیه ارائه خواهد شد.

10- فهرست دانشجویان دارای نقص مدرک به پیوست ارائه خواهد شد، این افراد در اسرع وقت با شماره های 08133117804 و 08133117805 داخلی های 304 تماس حاصل فرمایند.

11- فیلم آموزشی استفاده از نرم افزار Adobe Connect در موبایل و کامپیوتر به پیوست ارائه می شود.

12- در صورت وجود هرگونه ابهام و سوال با شماره های 08133117804 و 08133117805 داخلی های 302 و 303 تماس حاصل فرمایید.

 

مدیریت امور آموزشی دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی

 


تاریخ: ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ ۱۸:۰۸ | دفعات بازدید: ۱۲۸۵۷ بازدید
نظراتثبت نظر