دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی

اطلاعیه شماره 3 ثبت نام پذیرفته شدگان دوره کارشناسی دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی در سال 1399قابل توجه کلیه پذیرفته شدگان در دوره کارشناسی دانشگاه سید جمال الدین اسد آبادی ( کلیه رشته های با آزمون و با سوابق تحصیلی)

ثبت نام مطابق راهنما از روز شنبه مورخ 17 آبان ماه 1399 شروع می شود و تا روز دوشنبه 19 آبان ادامه دارد . ثبت نام صرفا بصورت غیر حضوری و از طریق سایت http://sama.sjau.ac.ir/SamaWeb انجام خواهد شد .  

در این سایت نوع کاربری را دانشجویان جدید الورود انتخاب کرده و نام کاربری کد ملی و کلمه عبور شماره داوطلبی آزمون سراسری سال 1399 وارد شود. برای پذیرفته شدگان صرفا با سوابق تحصیلی کلمه عبور عدد 0 می باشد.

راهنمای تصویری (جهت دریافت فایل راهنما کلیک فرمایید) و یک راهنما بصورت فیلم برای آموزش انجام مراحل ثبت نام پیوست این اطلاعیه در اختیار پذیرفته شدگان قرار می گیرد. (جهت دریافت فیلم آموزشی کلیک فرمایید)

در خصوص مدرک نظام وظیفه آقایان به اطلاع می رساند که معافیت دوران دانش آموزی به هیچ وجه معتبر نمی باشد و فرایند صدور معافیت تحصیلی جدید پس از ثبت نام آغاز خواهد شد و نتیجه آن طی یک بازه 20 روزه مشخص می شود. دانشجو موظف است که پیگیر اطلاعیه های بعدی دانشگاه در این خصوص و قطعی شدن معافیت تحصیلی خود باشد و در صورت وجود هر گونه مشکلی تا یک ماه پس از ثبت نام نسبت به رفع مشکل اقدام نماید.

در پایان فرایند ثبت نام دقت کنید که حتما باید کد رهگیری و شماره دانشجویی خود را از سامانه دریافت کنید در غیر اینصورت ثبت نام شما کامل انجام نشده و قادر به حضور در کلاس های درس نخواهید بود. هرگونه مشکل حین ثبت نام را از طریق راه های ارتباطی اعلام شده اطلاع دهید تا در اسرع وقت نسبت به رفع آن اقدام شود.

شروع کلاس ها از روز شنبه مورخ 24 آبان ماه 1399 خواهد بود و دانشجو برای حضور در کلاس نیاز به تکمیل قطعی ثبت نام غیرحضوری و دریافت شماره دانشجویی می باشد . در طول هفته آینده کلیه اطلاعات و راهنمایی های لازم جهت حضور در کلاس های مجازی به اطلاع دانشجویان خواهد رسید.

در طول ثبت نام مجازی و ایام برگزاری کلاس های مجازی از هرگونه مراجعه حضوری به دانشگاه اجتناب کرده و تحویل اصل مدارک به دانشگاه مطابق با اطلاعیه های آتی و پس از کسب مجوز حضور دانشجو در دانشگاه توسط مراجع ذیصلاح صورت خواهد پذیرفت، لذا در صورت لزوم و وجود هرگونه ابهام صرفا از طریق روش های غیر حضوری اشاره شده در اطلاعیه شماره 2 عمل شود.

تذکرات مهم:

- دانشجویان انصرافی و اخراج آموزشی دوره روزانه دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی لازم است حداکثر تا 1399/02/31 از تحصیل در دانشگاه انصراف داده باشند در غیر این صورت قبولی ایشان لغو خواهد شد.

- تاريخ اخذ مدرک کليه پذيرفته شدگان دارنده مدرک کارداني پيوسته و يا کارداني لازم است حداکثر تا تاريخ 1399/07/30 باشد در غير اينصورت ثبت نام ايشان امکان پذير نخواهد بود.

- تاریخ اخذ مدرک فارغ التحصیلان نظام آموزشی قدیم، نظام آموزشی متوسطه و نظام آموزشی جدید (6-3-3) لازم است حداکثر تا تاریخ 1399/06/30 باشد در غیر این صورت ثبت نام ایشان امکان پذیر نخواهد بود.

- ثبت نام پذيرفته شدگان داراي مغايرت معدل و يا مغايرت در نمرات موثر در قبولي ايشان در آزمون تا حصول پاسخ استعلام از سازمان سنجش به صورت مشروط مي باشد .

مدیریت امور آموزشی دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی


تاریخ: ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ ۱۶:۰۸ | دفعات بازدید: ۵۵۲۴ بازدید

برچسب ها: -نظراتثبت نظر