دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی

اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان کنکور سراسری 1396 دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادیضمن عرض تبریک به مناسبت قبولی در دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی و آرزوی توفیق روزافزون برای شما دانشجویان گرامی به اطلاع کلیه پذیرفته شدگان عزیز می رساند فرآیند ثبت نام در این دانشگاه برای دانشجویان جدیدالورود به صورت حضوری انجام خواهد شد که حضور داوطلب در زمان تعیین شده از سوی اداره آموزش دانشگاه الزامی است.

ثبت نام حضوری پذیرفته شدگان طبق برنامه زمانبندی ذیل و بر اساس حرف اول نام خانوادگی پذیرفته شدگان در محل دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی به آدرس:استان همدان- شهرستان اسدآباد- بلوار شهید مظاهر رضاییان ساختمان دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی  صورت خواهد پذیرفت .

ردیف

روز

تاریخ

صبح از8تا 1۲- بعد از ظهر ۱۴ تا ۱۶

1

سه شنبه

1396/06/28

(الف)     تا       (ح)

2

چهار شنبه

1396/06/29

(خ)         تا      (ع)

3

پنج شنبه

1396/06/30

(غ)        تا      (ی)

پذیرفته شدگان گرامی قبل از مراجعه برای ثبت نام موارد زیر را مورد توجه داشته باشند:

1)حضور فرد پذیرفته شده در روز ثبت نام الزامی است.

2) مدارک مورد نیاز را بطور کامل بهمراه داشته باشید، در غیر اینصورت ، ثبت نام به هیچ عنوان انجام نخواهد شد.

3)ثبت نام از کلیه پذیرفته شدگان صبح ها از ساعت 8 الی 12 و بعد ازظهر ها از ساعت ۱۴ الی ۱۶ انجام خواهد شد.

4)مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام:

- اصل شناسنامه و کپی از تمام صفحات آن-  3 نسخه

 - اصل و کپی پشت و روی کارت ملی   

-کپی کارنامه کنکور سراسری سال 1396      

- اصل و 2سری کپی قبولی مدرک پایان دوره پیش دانشگاهی  ( بدون ارائه این مدرک به هیچ وجه ثبت نام نخواهید شد)

( از دانشجویانی که به هر دلیل قادر به ارائه مدرک پیش دانشگاهی در تاریخ ثبت نام نباشند ثبت نام مشروط انجام خواهد شد و تعهدی مبنی بر ارائه اصل مدرک قبولی تا 31 شهریور 96   طی مدتی محدود اخذ خواهد شد و در غیر اینصورت قبولی آن ها لغو می گردد)

- اصل و 2سری کپی مدرک قبولی دیپلم متوسطه

 -8 قطعه عکس 4*3 جدید پشت نویسی شده        

- اصل و 2 سری کپی کارنامه پیش دانشگاهی و کارنامه دیپلم متوسطه( کارنامه نمرات دبیرستان)      

- اصل و کپی کارت پایان خدمت یا معافیت در صورت وجود و یا اخذ برگه آماده به خدمت برای متولدین سال 1377 و قبل از آن

- رسید تاییدیه تحصیلی دوره پیش دانشگاهی از باجه های پست یا دفاتر پیشخوان دولت(پذیرفته شدگان باید با دردست داشتن تصویر گواهی موقت دوره پیش‌دانشگاهی به باجه پست یا دفاتر پیشخوان دولت مراجعه و درخواست تاییدیه مدرک پیش دانشگاهی کرده و رسید آن را در زمان ثبت نام به همراه داشته باشند)

توجه : در صورت عدم ارائه اصل مدرک پیش دانشگاهی یا گواهی موقت آن و نیز نمرات نهایی ثبت نام به هیچ عنوان انجام نخواهد شد.

- اصل حکم مرخصی سالانه یا موافقت کتبی و بدون قید و شرط سازمان متبوع برای کارمندان دولت.

- پرسنل شاغل رسمی متعهد خدمت در وزارت آموزش و پرورش و نیروهای نظامی و انتظامی جمهوری اسلامی ایران علاوه بر موافقت کتبی باید گواهی اشتغال به کار را نیز ارائه نمایند .

- واریز مبلغ 200000 ریال معادل (بیست  هزار تومان )جهت بیمه و کارت دانشجویی به حساب شماره 2424523235 بانک تجارت شعبه مرکزی اسدآباد بنام تمرکز درآمدهای دانشگاه و ارائه اصل فیش واریزی (قابل پرداخت در کلیه شعب بانک تجارت سراسرکشور) (کلیه دانشجویان)

-  به منظور تسهیل و رضایت خدمات مالی به دانشجویان کلیه پذیرفته شدگان دوره شبانه ( نوبت دوم) به صورت علی الحساب مبلغ 2000000 ریال معادل (دویست  هزار تومان) به حساب 2424523103 بانک تجارت شعبه مرکزی اسدآباد بنام حساب دوره های شبانه دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی واریز و در موقع ثبت نام اصل رسید مربوطه را ارائه نمایند. مابقی هزینه ها طبق اطلاعیه بعدی امور مالی و بصورت اقساطی قبل از شروع امتحانات پایان ترم دریافت خواهد شد.  (صرفا مختص دانشجویان دوره شبانه ( نوبت دوم) )

- پرینت تاییدیه کارنامه های سلامت جسم و روان  (قبل از مراجعه اقدام گردد و تاییدیه ها زمان ثبت نام ارائه شود)

نحوه دریافت تاییدیه کارنامه های سلامت جسم و روان : از طریق پورتال سازمان امور دانشجویان  به آدرس https://portal.saorg.ir

لینک راهنمای تکمیل کارنامه سلامت جسم:

https://portal.saorg.ir/wp-content/uploads/2017/08/SAO.BPM_.PortalUGL07-01.pdf

لینک راهنمای تکمیل کارنامه سلامت روان:

https://portal.saorg.ir/wp-content/uploads/2017/08/SAO.BPM_.PortalUGL07-01-1.pdf

پذیرفته شدگان شاهد و ایثارگر لازم است دونسخه کپی شناسنامه و کارت ملی و اصل و کپی کارت ایثارگری ،کارنامه کنکور و دو قطعه عکس خود را نیز علاوه بر مدارک فوق به همراه داشته باشند.

5)خوابگاه دانشجویی

به اطلاع دانشجویانی که متقاضی دریافت خوابگاه دانشجویی هستند می رساند به منظور رفاه هر چه بیشتر دانشجویان جدید الورود صرفاً مبلغ ودیعه به همراه نصف اجاره بهای ترم اول در موقع ثبت نام از دانشجویان اخذ خواهد شد و در قبال آن معرفی نامه اسکان خوابگاه صادر خواهد شد. ( ضمناً امکان رزرو اینترنتی خوابگاه در هنگام ثبت نام فراهم شده است)

نحوه رزرو، مبلغ ودیعه و اجاره بهای خوابگاه خواهران:

مبلغ ودیعه خوابگاه 1/500/000 ریال (یکصد و پنجاه هزار تومان) بوده که واریز آن به شماره حساب  3290952667 به نام آقای سلیمانی، شرط رزرو خوابگاه است. دانشجویان لازم است کپی فیش واریزی را به کارشناس دانشجویی (آقای فراقان) تحویل نمایند.

مبالغ اجاره بهای خوابگاه خواهران برای یک ترم به ترتیب برای اتاقهای 4 نفره 4/300/000 ریال (چهارصد و سی هزار تومان)،  6 نفره 4/000/000 ریال (چهارصد هزار تومان) و 8 نفره 3/700/000 ریال (سیصد و هفتاد هزار تومان) است که در هنگام انتخاب واحد به شماره حساب3290952667 به نام آقای سلیمانی واریز می گردد. لازم به ذکر است به جای اجاره بهای سالانه، دانشجو می تواند بصورت رهن کامل مبلغ 40/000/000 ریال (چهار میلیون تومان) به شماره حساب مذکور پرداخت نماید و از ایشان یک چک بانکی به تاریخ وصول 97/6/1 دریافت نماید. همچنین قابل ذکر است که سرویس ایاب و ذهاب خوابگاه بصورت رایگان برای دانشجویان در نظر گرفته شده است.

مبلغ اجاره بها، نحوه رزرو و ودیعه خوابگاه برادران:

 با توجه به مذاکرات صورت گرفته بین معاونت دانشجویی و مالکان خوابگاه مهرگان، مبلغ اجاره بهای خوابگاه به ترتیب برای اتاقهای 4 نفره 4/500/000 ریال (چهارصد و پنجاه هزار تومان)، 6 نفره 4/000/000 ریال (چهارصد هزار تومان) و 8 نفره 3/500/000 ریال (سیصد و پنجاه هزار تومان) تعیین و مبلغ ودیعه خوابگاه 1/500/000 ریال (یکصد و پنجاه هزار تومان) در نظر گرفته شده است./ کد خبری: 31978


تاریخ: ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ ۱۴:۰۶ | دفعات بازدید: ۳۰۵۰ بازدید

برچسب ها: -نظرات


محمد حاتمی
۱۳۹۶/۰۶/۳۱ ۰۹:۴۰
سلام ببخشید من کارت دانشجوییمو فعال نکردن روز ثبتنام..گفتن بعدا بیافعال کن باید کجا فعالش کنم؟؟

000 000000
۱۳۹۶/۰۶/۲۹ ۱۴:۰۱
سلام ببخشید منظور تون از کارنامه نتیجه ی اولیه کنکوره

الهه محمدی
۱۳۹۶/۰۶/۲۹ ۱۲:۴۷
سلام ببخشید من نمیتونم در زمان ثبت نام بیام میشه شنبه یک مهر بیام لطفا جواب بدید

م کریمی
۱۳۹۶/۰۶/۲۹ ۱۰:۰۵
سلام به دوستان ترم اولیم . من الان ترم پنج هستم . نگران ثبت نامتون نباشید . موفق باشید

سعید طهماسبی زاده
۱۳۹۶/۰۶/۲۹ ۰۴:۵۵
سلام دوستان من کارنامه سلامت جسم و روان رو از طریق کامپیوتر گرفتم اولش برا منم نیومد اما باید مرورگرتون رو آپدیت کنید سعی کنید از فایرفاکس استفاده کنید

Amin Tanha
۱۳۹۶/۰۶/۲۸ ۱۷:۲۶
با سلام، ببخشید دانشگاه ثبت نام اینترنتی نداره

raha najafi
۱۳۹۶/۰۶/۲۸ ۱۲:۴۳
سلام،خسته نباشيد،من هرچي تلاش ميكنم نميتونم كارنامه سلامت جسم بگيرم سايتش قطع ميشه.چيكاركنم؟!

علیرضا جباری
۱۳۹۶/۰۶/۲۸ ۰۹:۱۷
سلام شما کارنامه کنکور میخواید ولی کارنامه نهایی هنوز نیومده رو سایت و منم همین امروز رو وقت دارم چی باید بشه این قضیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فائزه احمدی
۱۳۹۶/۰۶/۲۷ ۲۱:۵۶
سلام ؛کسی هست که برگه سلامت جسم وروان رو گرفته باشه؟ من امروز هرچی تلاش کردم سایت اشکال داشت ونتونستم این برگه روبگیرم......

محمد عطائی
۱۳۹۶/۰۶/۲۷ ۲۱:۴۱
سلام ببخشید قبل از ثبت نام حضوری باید ثبت نام اینترنتی هم انجام بدیم یا نیازی نیست؟

سپهر --
۱۳۹۶/۰۶/۲۷ ۲۱:۰۱
ممنون بابت راهنمایی قبلی. الان یه مشکل دیگه هست، من ثبت نام فرم سلامت جسم و روان رو تکمیل کردم، کد پیگیری اش رو هم دریافت کردم. ولی بعد از اون پورتال سازمان امور دانشجویان باز نمیکنه که پرینت بگیریم. امکانش هست موقع مراجعه به دانشگاه پرینت رو از دانشگاه دریافت کنیم؟

روابط عمومی دانشگاه
۱۳۹۶/۰۶/۲۷ ۱۶:۳۶
برای ثبت نام کارنامه های سلامت جسم و روان نیازی به درج شماره دانشجویی نیست و تاکنون تعداد زیادی از ورودی های جدید ثبت نام کرده اند که در ادمین دانشگاه قابل مشاهده است

معصومه صادقی
۱۳۹۶/۰۶/۲۷ ۱۵:۳۹
سلام اخرین مهلت ثبت نام کی هست؟؟یعنی فقط سه روزمهلت داریم؟؟؟؟امکان انتقالی بعدچندترم وجودداره!!؟؟

آموزش دانشگاه
۱۳۹۶/۰۶/۲۷ ۱۵:۲۹
مدرک پیش دانشگاهی موقت با تاریخ اعتبار گذشته مشکی ندارد. دانشجویانی که نمره ناتمام دارند باید تعهدی مبنی بر ارائه مدرک فارغ التحصیلی تا شهریور 96 به دانشگاه بدهند و بصورت مشروط ثبت نام شوند.

روابط عمومی دانشگاه
۱۳۹۶/۰۶/۲۷ ۱۵:۰۷
با سلام - دانشجوی محترمی که کارت ملی ندارند با شناسنامه مراجعه بفرمایید، کارت ملی شما به عنوان کسر مدرک ثبت می شود تا زمانی که ارائه دهید. در مورد هزینه خوابگاه، خوابگاه این دانشگاه همانطور که در دفترچه راهنما نیز قید گردیده بود خودگردان است و هزینه آن برای تمامی ورودی ها یکسان است بر اساس تعرفه ابلاغی صندوق رفاه دانشجویان. دانشجوی محترمی که فرمودن روز حروف الفبای فامیلی خود نمیتوانند مراجعه کنند به استحضار می رساند شایست هاست در همان زمان مقرر اقدام فرمایید. زیرا تمامی تدارکات دیده شده است.

سپهر -@-
۱۳۹۶/۰۶/۲۷ ۱۳:۱۶
سلام . ببخشید برای سلامت جسم و روان نیاز به شماره دانشجویی هست . الان باید چیکار کنیم؟ توی اطلاعیه گفته شده قبل از ثبت نام اقدام بشه. الان ما تا ثبت نام نشیم که شماره دانشجویی نداریم

سعید طهماسبی زاده
۱۳۹۶/۰۶/۲۷ ۱۲:۳۱
با عرض سلام من گواهی موقت مدرک پیش دانشگاهی رو سال ۹۵ گرفتم اما نوشته که تاریخ اعتبارش حداکثر شش ما است که اعتبارش گذشته من الآن باید اصل مدرک رو بگیرم یا نه همین کافیه؟برای گرفتن اصلش هم گفتن که باید از دانشگاه نامه بیارم چون کارت پایان خدمت ندارم لطفا جواب بدین🙏

سعید طهماسبی زاده
۱۳۹۶/۰۶/۲۷ ۱۲:۲۹
با عرض سلام من گواهی موقت مدرک پیش دانشگاهی رو سال ۹۵ گرفتم اما نوشته که تاریخ اعتبارش حداکثر شش ما است که اعتبارش گذشته من الآن باید اصل مدرک رو بگیرم یا نه همین کافیه؟برای گرفتن اصلش هم گفتن که باید از دانشگاه نامه بیارم چون کارت پایان خدمت ندارم لطفا جواب بدین🙏

حسن .
۱۳۹۶/۰۶/۲۷ ۰۸:۲۲
سلام ببخشید چرا نمیشه به صفحه پرتال دانشجویی و لینک های راهنما وارد شد؟؟

گشین امینی
۱۳۹۶/۰۶/۲۶ ۲۱:۰۵
سلام . مگه این دانشگاه دولتی نیست؟ پس ودیعه و اجاره خوابگاه به چه منظور باید پرداخت بشه. ممنون میشم پاسخ بدید

مصطفی .
۱۳۹۶/۰۶/۲۶ ۲۰:۰۸
سلام ببخشید خوابگاه مهرگان خود گردانه؟

علی کشاورز
۱۳۹۶/۰۶/۲۶ ۱۸:۳۱
ببخشید من یکی از درس هایم رو پاس نکردم الان میتونم ثبت نام کنم

علی کشاورز
۱۳۹۶/۰۶/۲۶ ۱۸:۲۸
من یکی از درس هایم را پاس نکردم الان میتوان ثبت نام کنم

محمدحسین محمدی
۱۳۹۶/۰۶/۲۶ ۱۷:۳۲
سلام.من یک درس ازدوره ی پیش دانشگاهیم مونده.بایدچه کارکنم

.... قنبری
۱۳۹۶/۰۶/۲۶ ۱۷:۰۶
سلام ببخشیدبنده برای کارت ملی چند وقت پیش اقدام کردم ولی هنوز کارت ملی ام نیومده باید چیکار کنم ؟

روابط عمومی دانشگاه
۱۳۹۶/۰۶/۲۶ ۱۵:۵۲
جناب آقای رحمان دوست به اطلاع حضرت عالی و سایر دانشجویان گرامی می رساند دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی؛ دانشگاه دولتی و مستقل است که دانشجویان را به دو صورت روزانه و شبانه(نوبت دوم) پذیرش می کند.

درسا ابراهیمی
۱۳۹۶/۰۶/۲۶ ۱۵:۵۲
سلام مگه دانشگاه دولتی هزینه خوابگاه داره ؟ این هزینه شامل همه دانشجویان شبانه و روزانه هست؟

روابط عمومی دانشگاه
۱۳۹۶/۰۶/۲۶ ۱۵:۴۸
به اطلاع دانشجوی محترم متقاضی خوابگاه می رساند نگرانی برای رزرو خوابگاه نیست برای همه دانشجویان محترم خوابگاه تدارک دیده شده است و در روز ثبت نام خود بر اساس حروف الفبا اقدام نمایید، لینک سامانه مدیریت خوابگاه ها به زودی بر روس سایت قرار خواهد گرفت.

امیرحسین رحماندوست
۱۳۹۶/۰۶/۲۶ ۱۵:۲۹
ببخشید یکی از دوستان به من گفتن ک این دانشگاه پردیسه یعنی باید هر ترم مثله دانشگاه های پردیس شهریه بدیم؟

فائزه احمدی
۱۳۹۶/۰۶/۲۶ ۱۰:۵۳
سلام ببخشیدمن ورودی ۹۶ هستم ولی در روز سه شنبه نمیتونم خودم رو ب ای ثبت نام برسونم ولی تا پنجشنبه میتونم بیام ؛ اشکالی داره؟

نگار .
۱۳۹۶/۰۶/۲۶ ۰۸:۳۵
سلام. ببخشید این رزرو اینترنتی خوابگاه لینکش نیست. هنوز زمانش نرسیده؟ اخه من ترس پر شدن خوابگاهارو دارم یکم گیج شدم که چجوری باید زود تر اقدام کنم


ثبت نظر