دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی

اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 1396 دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادیضمن عرض تبریک به مناسبت قبولی در دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی و آرزوی توفیق روزافزون برای شما دانشجویان گرامی به اطلاع کلیه پذیرفته شدگان عزیز می رساند فرآیند ثبت نام در این دانشگاه برای دانشجویان جدیدالورود به صورت حضوری انجام خواهد شد که حضور داوطلب در زمان تعیین شده از سوی اداره آموزش دانشگاه الزامی است.

زمان ثبت نام کلیه پذیرفته شدگان روز های 8 و 9 بهمن 1396 می باشد .

پذیرفته شدگان گرامی قبل از مراجعه برای ثبت نام موارد زیر را مورد توجه داشته باشند:

  • حضور فرد پذیرفته شده در روز ثبت نام الزامی است.
  • مدارک مورد نیاز را بطور کامل بهمراه داشته باشید، در غیر اینصورت ، ثبت نام به هیچ عنوان انجام نخواهد شد.
  • ثبت نام از کلیه پذیرفته شدگان صبح ها از ساعت 8 الی 12 و بعد ازظهر ها از ساعت ۱۴ الی ۱۶ انجام خواهد شد.
  • مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام:

 - اصل شناسنامه و کپی از تمام صفحات آن-  3 نسخه

 - اصل و کپی پشت و روی کارت ملی   

-کپی کارنامه کنکور سراسری سال 1396      

 -اصل و 2سری کپی قبولی مدرک پایان دوره پیش دانشگاهی  بدون ارائه این مدرک به هیچ وجه ثبت نام نخواهید شد

 -اصل و 2سری کپی مدرک قبولی دیپلم متوسطه

 -8 قطعه عکس 4*3 جدید پشت نویسی شده        

 -اصل و 2 سری کپی کارنامه پیش دانشگاهی و کارنامه دیپلم متوسطه ( کارنامه نمرات دبیرستان)      

 -اصل و کپی کارت پایان خدمت یا معافیت در صورت وجود و یا اخذ برگه آماده به خدمت برای متولدین سال 1377 و قبل از آن

 -رسید تاییدیه تحصیلی دوره پیش دانشگاهی از باجه های پست یا دفاتر پیشخوان دولت(پذیرفته شدگان باید با دردست داشتن تصویر گواهی موقت دوره پیش‌دانشگاهی به باجه پست یا دفاتر پیشخوان دولت مراجعه و درخواست تاییدیه مدرک پیش دانشگاهی کرده و رسید آن را در زمان ثبت نام به همراه داشته باشند)

توجه : در صورت عدم ارائه اصل مدرک پیش دانشگاهی یا گواهی موقت آن و نیز نمرات نهایی ثبت نام به هیچ عنوان انجام نخواهد شد.

 - اصل حکم مرخصی سالانه یا موافقت کتبی و بدون قید و شرط سازمان متبوع برای کارمندان دولت.

-  پرسنل شاغل رسمی متعهد خدمت در وزارت آموزش و پرورش و نیروهای نظامی و انتظامی جمهوری اسلامی ایران علاوه بر موافقت کتبی باید گواهی اشتغال به کار را نیز ارائه نمایند .

 - واریز مبلغ 200000 ریال معادل(بیست  هزار تومان )جهت بیمه و کارت دانشجویی به حساب شماره  2424523235 بانک تجارت شعبه مرکزی اسدآباد بنام تمرکز درآمدهای دانشگاه و ارائه اصل فیش واریزی (قابل پرداخت در کلیه شعب بانک تجارت سراسرکشور) -  (کلیه دانشجویان

-   به منظور تسهیل و رضایت خدمات مالی به دانشجویان کلیه پذیرفته شدگان دوره شبانه ( نوبت دوم) به صورت علی الحساب مبلغ 2000000 ریال معادل (دویست  هزار تومان) به حساب  2424523103 بانک تجارت شعبه مرکزی اسدآباد بنام حساب دوره های شبانه دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی واریز و در موقع ثبت نام اصل رسید مربوطه را ارائه نمایند. مابقی هزینه ها طبق اطلاعیه بعدی امور مالی و بصورت اقساطی قبل از شروع امتحانات پایان ترم دریافت خواهد شد  -. صرفا مختص دانشجویان دوره شبانه ( نوبت دوم)

- پرینت تاییدیه کارنامه های سلامت جسم و روان (قبل از مراجعه اقدام گردد و تاییدیه ها زمان ثبت نام ارائه شود)

نحوه دریافت تاییدیه کارنامه های سلامت جسم و روان: از طریق پورتال سازمان امور دانشجویان به آدرس: https://portal.saorg.ir

لینک راهنمای تکمیل کارنامه سلامت جسم:

https://portal.saorg.ir/wp-content/uploads/2017/08/SAO.BPM_.PortalUGL07-01.pdf

لینک راهنمای تکمیل کارنامه سلامت روان:

https://portal.saorg.ir/wp-content/uploads/2017/08/SAO.BPM_.PortalUGL07-01-1.pdf

پذیرفته شدگان شاهد و ایثارگر لازم است دونسخه کپی شناسنامه و کارت ملی و اصل و کپی کارت ایثارگری ،کارنامه کنکور و دو قطعه عکس خود را نیز علاوه بر مدارک فوق به همراه داشته باشند.

  • خوابگاه دانشجویی

به اطلاع دانشجویانی که متقاضی دریافت خوابگاه دانشجویی هستند می رساند به منظور رفاه هر چه بیشتر دانشجویان جدید الورود صرفاً مبلغ ودیعه به همراه نصف اجاره بهای ترم اول در موقع ثبت نام از دانشجویان اخذ خواهد شد و در قبال آن معرفی نامه اسکان خوابگاه صادر خواهد شد. ( ضمناً امکان رزرو اینترنتی خوابگاه در هنگام ثبت نام فراهم شده است.

نحوه رزرو، مبلغ ودیعه و اجاره بهای خوابگاه خواهران:

مبلغ ودیعه خوابگاه 1/500/000 ریال (یکصد و پنجاه هزار تومان) بوده که واریز آن به شماره کارت 6280231486210452 بانک مسکن به نام آقای قباد سلیمانی (پیمانکار شرکت گلدسته آذین غرب؛ طرف قرارداد دانشگاه)، شرط رزرو خوابگاه است. دانشجویان لازم است کپی رسید واریزی را به کارشناس دانشجویی (آقای فراقان) تحویل نمایند.

مبالغ اجاره بهای خوابگاه خواهران برای یک ترم به ترتیب برای اتاقهای 4 نفره 4/300/000 ریال (چهارصد و سی هزار تومان)،  6 نفره 4/000/000 ریال (چهارصد هزار تومان) و 8 نفره 3/700/000 ریال (سیصد و هفتاد هزار تومان) است که در هنگام انتخاب واحد به شماره کارت 6280231486210452 بانک مسکن به نام آقای قباد سلیمانی (پیمانکار شرکت گلدسته آذین غرب؛ طرف قرارداد دانشگاه) واریز می گردد. لازم به ذکر است به جای اجاره بهای سالانه، دانشجو می تواند بصورت رهن کامل مبلغ 40/000/000 ریال (چهار میلیون تومان) به شماره کارت مذکور پرداخت نماید و از ایشان یک چک بانکی به تاریخ وصول 97/6/01 دریافت نماید. همچنین قابل ذکر است که سرویس ایاب و ذهاب خوابگاه بصورت رایگان برای دانشجویان در نظر گرفته شده است.

مبلغ اجاره بها، نحوه رزرو و ودیعه خوابگاه برادران:

 با توجه به مذاکرات صورت گرفته بین معاونت دانشجویی و مالکان خوابگاه مهرگان، مبلغ اجاره بهای خوابگاه به ترتیب برای اتاقهای 4 نفره 4/500/000 ریال (چهارصد و پنجاه هزار تومان)، 6 نفره 4/000/000 ریال (چهارصد هزار تومان) و 8 نفره 3/500/000 ریال (سیصد و پنجاه هزار تومان) تعیین و مبلغ ودیعه خوابگاه 1/500/000 ریال (یکصد و پنجاه هزار تومان) در نظر گرفته شده است.


تاریخ: ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ ۱۸:۱۱ | دفعات بازدید: ۲۴۲۱ بازدید

برچسب ها: -نظراتثبت نظر