دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی

اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد سال 1398 دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادیپذیرفته شده گرامی مرحله تکمیل ظرفیت مقطع کارشناسی ارشد ضمن عرض تبریک به مناسبت قبولی در دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی و آرزوی توفیق روز افزون در امر مقدس تحصیل به استحضار می رساند ثبت نام بصورت حضوری روزهای یکشنبه 10 ام و دوشنبه 11 ام آذرماه 1398 در محل دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی انجام خواهد شد.

مدارک لازم جهت ثبت نام :

1) اصل گواهی موقت کارشناسی و 2 برگ تصویر آن یا اصل دانشنامه به همراه ریز نمرات دوره کارشناسی و دو برگ تصویر آن

كليه پذيرفته شدگان به شرط اخذ مدرك تحصيلي حداكثر تا تاريخ 98/06/31، مجاز به ثبت نام و ادامه تحصيل در رشته قبولي خود مي‌باشند.

تبصره الف ) آن دسته از پذيرفته شدگاني كه پذيرش كدرشته محل قبولي آنها در اين مرحله براي نيمسال دوم سال تحصيلي 99-98 (بهمن‌ماه) باشد مي‌توانند مدرك كارشناسي خود را حداكثر تا تاريخ 98/11/30 ارائه نمايند و در غيراين صورت از آنان ثبت‌نام‌ به‌ عمل‌ نخواهد آمد و قبولي آنان لغو خواهد شد.

تبصره ب )  پذيرفته شدگانی كه قبلاً در يكي از دانشگاهها و موسسات آموزش عالي در رديف پذيرفته شدگان نهايي قرار گرفته‌اند مطابق ضوابط قبولي قبلي آنان لغو گرديده و مي‌بايست منحصراً در رشته قبولي جديد در این دانشگاه به تحصيل بپردازند. ضمناً اين دسته از داوطلبان لازم نيست از محل قبولي قبلي خود انصراف دهند، بلكه با آنان همانند دانشجوي انتقالي رفتار خواهد شد و توسط این دانشگاه ، مدارك ثبت نامي افراد از محل قبولي قبلي آنان درخواست مي‌گردد. 

تبصره ج ) آن دسته از پذيرفته‌شدگاني كه اسامي آنان به عنوان پذيرفته شده نهايي در دوره‌هاي روزانه این دانشگاه اعلام شده، حتي در صورت عدم ثبت نام ويا انصراف قطعي از ادامه تحصیل در این دانشگاه، حق ثبت‌نام و شركت در آزمون ورودي دوره‌هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته سال 1399 را ندارند.

تبصره د)  عدم مراجعه بموقع پذيرفته شدگان در تاريخهاي تعيين شده برای ثبت نام در این دانشگاه به منزله انصراف از تحصيل تلقي مي‌گردد.

 تبصره ه) پذيرفته شدگاني كه به دلايلي قادر به ارائه اصل مدرك كارشناسي (ليسانس ) نمي باشد یا در مدرک کارشناسی ارائه شده معدل درج نشده است،  لازم است اصل گواهي تاييد شده توسط دانشگاه يا موسسه آموزش عالي محل اخذ كارشناسی با محتوي فرم ذيل اين اطلاعيه( فرم شماره 2- پیوست انتهای اطلاعیه ثبت نام) را ارائه نمايند.

تبصره و) پذیرفته شدگان دوره کارشناسی ناپیوسته لازم است که اصل وتصویر مدرک کاردانی ( مدرکی که در آن معدل دوره کاردانی ذکر شده باشد – در صورت عدم درج معدل در مدرک ارائه شده،  ریز نمرات دوره کاردانی یا هر گواهی معتبر از دانشگاه مبنی بر فارغ التحصیلی با معدل مشخص شده الزامی می باشد ) را نیز حین ثبت نام ارائه دهند.

تبصره ز)  آن دسته از پذيرفته شدگاني كه به هنگام ثبت نام و شركت در آزمون دانشجوی سال آخر بوده‌اند و حداکثر تا تاریخ 31/6/98 ( یا با شرایطی تا 30/11/98 ) فارغ التحصيل مي شوند، دانشجوي سال آخر شناخته شده و لازم است فرم معدل دانشجويان سال آخر مندرج در دفترچه شماره 1 این آزمون که میانگین کل واحدهای گذرانده آنان بر اساس 0 تا 20 تا تاریخ 31/6/98 یا 30/11/97 را که قبلا توسط موسسه آموزش عالی محل فارغ التحصیلی دوره کارشناسی درج و به تایید مسئول مربوطه رسیده است را در زمان ثبت نام ارائه نمایند. ( فرم شماره 3- پیوست انتهای اطلاعیه ثبت نام)

 (مطابق دستورالعمل سازمان سنجش آموزش کشور از کلیه داوطلبانی که مغایرت معدل دارند ثبت نام موقت و مشروط به عمل خواهد آمد)

2) اصل شناسنامه و سه نسخه تصویر از تمام صفحات آن.

3) اصل کارت ملی و یک نسخه تصویر پشت و رو.

4) شش قطعه عکس 4*3  تمام رخ ، رنگی و زمینه سفید سال جاری.

5) اصل مدرکی که با توجه به « بند مقررات وظیفه عمومی » دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد، وضعیت نظام وظیفه پذیرفته شده را مشخص می کند.(مخصوص آقایان).

6) حكم مرخصي سالانه يا موافقت كتبي و بدون قيد و شرط سازمان متبوع (مخصوص كارمندان دولت ).

7) یک نسخه کارنامه نتایج علمی آزمون کارشناسی ارشد.

8) ریز نمرات دوره کارشناسی (ریز نمرات تایید شده الزامی نمی باشد).

9) واریز مبلغ  700000 ریال (هفتاد هزار تومان ) جهت صدور کارت دانشجویی و بیمه به شماره حساب؛ 0111613052001 بانک ملی بنام تمرکز درآمد های دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی و ارائه اصل فیش واریزی در زمان ثبت نام

1) حضور شخص پذیرفته شده حین فرایند ثبت نام الزامی است.

2) ساعت ثبت نام صبح ها از ساعت 8 تا 12 و بعد از ظهر ها از ساعت 14 تا 16 می باشد. 

اطلاعات ضروری :

1) آدرس دانشگاه : استان همدان – شهرستان اسدآباد – میدان سید جمال الدین اسدآبادی - بلوار شهید مظاهر رضاییان

2) تلفن جهت رفع ابهام و مشکلات فرایند ثبت نام : 0813317804 ( داخلی 301 تا 306-  اداره آموزش )

3) سایت دانشگاه : sjau.ac.ir

اداره آموزش دانشگاه


تاریخ: ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ ۱۱:۰۹ | دفعات بازدید: ۱۲۲۸ بازدید

برچسب ها: -نظراتثبت نظر