دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی

اطلاعیه برگزاری نیمسال تابستان سال 1399 در دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی (بصورت مجازی )به اطلاع دانشجویان دانشگاه های سراسر کشور می رساند دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی در تابستان سال 1399 اقدام به برگزاری نیمسال تابستانی بصورت مجازی می نماید.

جهت دریافت اطلاعیه در خصوص نحوه برگزاری ترم تابستان و دروس ارائه شده در دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی اینجا کلیک فرمایید.

در ضمن دانشجویانی که از دانشگاه های دیگر متقاضی ثبت نام در ترم تابستان 99 دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی هستند فرم لازم ( جهت دریافت کلیک کنید) را دریافت نموده و پس از تکمیل بهمراه مدارک دیگر ذکر شده در این فرم آنرا به شماره فکس دانشگاه - 08133117803 فکس نمایند.
یا توسط پیامرسان های مختلف به شماره :  09356132870 - آقای مرسلی ارسال نمایند . یا با هماهنگی با شماره 08133117405 داخلی 306 به شکلی به اداره آموزش دانشگاه تحویل دهند.
در انتها نام کاربری و رمز عبور سیستم آموزش و سیستم کلاس های مجازی برای شما ارسال می شود که در اولین ورود و پس از مشخص شدن مقدار شهریه نسبت به پرداخت آنلاین آن از طریق سیستم آموزش اقدام می نمایید.
 
تذکر : این مرحله ثبت نام صرفا برای دانشجویان مهمان از دانشگاه های دیگر است و دانشجویان دانشگاه نیازی به انجام ثبت نام ندارند و صرفا انتخاب واحد کفایت می کند.
 
 

تاریخ: ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ ۱۲:۰۴ | دفعات بازدید: ۲۲۶۳ بازدید

برچسب ها: -نظراتثبت نظر