دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی

استقبال گرم جامعه دانشگاهی سید جمال الدین اسدآبادی از دکتر حسین مرادی مخلصآیین معارفه سرپرست جدید دانشگاه به صورت داخلی برگزار گردید

روز سه شنبه مورخ 29 مهرماه سال جاری دکتر حسین مرادی مخلص؛ سرپرست جدید دانشگاه مورد استقبال کم نظیر اعضای جامعه دانشگاهی قرار گرفتند و با حضور در سالن جلسات حوزه ریاست طی مراسمی آئین معارفه ایشان به صورت داخلی صورت پذیرفت.

پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و پخش سرود ملی کشور عزیزمان ایران، دکتر حمید گودرزی افشار دقایقی را به ارائه گزارش از زمان تصدی ریاست دانشگاه پرداختند و از افرادی که ایشان را یاری کردند تقدیر کردند، ایشان دکتر مرادی مخلص را بهترین گزینه برای ریاست دانشگاه خواندند و برای ایشان آرزوی توفیق داشتند.

سپس آقای دکتر ابراهیم فهلی؛ رییس محترم مرکز مشاوره و سلامت دانشگاه به نمایندگی از اعضای جامعه دانشگاهی نکاتی را عرضه داشتند و انتصاب دکتر مرادی مخلص را تبریک گفتند.

در پایان دکتر حسین مرادی مخلص؛ سرپرست محترم دانشگاه ضمن اشاره به جایگاه والای دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی این دانشگاه را دانشگاهی بزرگ، ارزشمند و تاثیر گذار خواندند و با نام بردن از تک تک روسای قبلی دانشگاه و خدمات ارزنده آنان، از زحمات ایشان تقدیر کردند. ایشان همچنین رسیدن دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی به اهداف و شاخصه هایی که از یک دانشگاه انتظار می رود را تکلیف خود و سایر اعضای جامعه دانشگاهی خواندند و در این راستا به شعر معروف سید جمال الدین اسدآبادی؛ "گر چه ره پر خطر و منزل مقصود بعید   جان از این بادیه با همت نیکان ببرم"  اشاره کردند.

ایشان در ادامه به بیانات مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب و هفت توصیه ایشان پرداختند و این نکته را متذکر شدند که دغدغه مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب اسلامی، مبحث علم و دانشگاه است چرا که اولین توصیه ایشان به جامعه دانشگاهی است و ما باید کاری کنیم که در فصل جدیدی در حوزه های علمی و پژوهشی قدم برداریم که به سمت دانشگاه جامع محور برویم و در منطقه مانند برخی شاخصه ها در شاخصه علمی هم اول باشیم.

دکتر مرادی مخلص ضمن تشکر از عقلا، نخبگان و چهره های فرهیخته شهرستان که به ایشان تکلیف نمودند مسئولیت ریاست دانشگاه را بپذیرد از نگاه فراجناحی و توسعه محور مسئولان ارشد شهرستان اسدآباد؛ حجت الاسلام و المسلمین حسینی مجد؛ امام جمعه محبوب، حاج کیومرث سرمدی؛ نماینده ولایی و ساعی شهرستان در مجلس شورای اسلامی و مهندس مجید درویشی؛ فرماندار محترم تقدیر نمودند و عرضه داشتند که انشالله با همدلی شاهد فصل جدیدی از توسعه دانشگاهی در دیار سید جمال الدین اسدآبادی باشیم.

سپس ایشان به اتفاق چند تن از اعضای هیأت علمی و کارکنان دانشگاه مسیر دانشگاه تا مقبره شهدای گمنام شهرستان اسدآباد را پیاده روی کردند و ضمن نثار گل و قرائت فاتحه با آرمان های شهدا تجدید میثاق کردند.


تاریخ: ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ ۲۱:۰۷ | دفعات بازدید: ۴۲۶ بازدید

برچسب ها: -نظراتثبت نظر